Ο Συνεταιρισμός
Πιστοποιήσεις ΕΝΩΣΗΣ αγροτών
Ο Γενικός Αγροτικός Συνεταιρισμός Ιωαννίνων - ΕΝΩΣΗ αγροτών εφαρμόζει σύστημα διαχείρισης για την ασφάλεια των πληροφοριών σύμφωνα με το πρότυπο ΕΝ ISO 27001:2005 καθώς και σύστημα διαχείρισης για την ποιότητα σύμφωνα με το πρότυπο ISO 9001:2008 τα οποία έχουν τεκμηριωθεί και βεβαιώνονται μέσω των διαδικασιών της TÜV AUSTRIA HELLAS.
![ISO 27001:2005](/img/layout/iso-27001s.jpg)
![ISO 9001:2008](/img/layout/iso-9001s.jpg)
Ο Γενικός Αγροτικός Συνεταιρισμός Ιωαννίνων - ΕΝΩΣΗ αγροτών εφαρμόζει όλα τα σύγχρονα διεθνή πρότυπα για την ασφάλεια και την υψηλή ποιότητα τόσο στην παραγωγή όσο και στην διάθεση ζωοτροφών. Η υψηλή ποιότητα εξασφαλίζεται από το σύστημα ολικής ποιότητας που έχει πιστοποιηθεί σύμφωνα με τα πρότυπα ISO 22000:2005.
![ISO 22000:2005](/img/layout/iso-220001s.jpg)
![ISO 22000:2005](/img/layout/iso-220002s.jpg)